Bootcamp Dla Par

Bootcamp Dla Par to oferta skierowana do par. Maksymalnie 3 pary, a więc 6 osób na obozie. Jest to świetny sposób spędzenia wolnego czasu jak i niezapomniana przygoda. Ten bootcamp jest możliwy zarówno w wersji tygodniowej jak i weekendowej.

Jeśli chcecie razem potrenować jako para to nasz obóz bootcamp jest dla was. Nasza oferta jest skierowana do par które są fit jak i tych mniej fit. Jeśli jesteście sprawną parą i trening jest obecny w waszym życiu, to na naszym obozie bootcamp możecie potrenować jeszcze mocniej i sprawdzić siebie. Jeśli nie jesteście fit parą i nie trenujecie, to nasz bootcamp jest świetną okazją by zacząć trenować i zadbać o swoje ciało. 

Zapraszamy pary do spędzenia wyjątkowego i ciekawego czasu na naszym obozie treningowym dla par. Wspólny trening i wspólne pokonywanie wyzwań obozu SFbootcamp pod okiem instruktorów wojskowych wzmocni waszą relację. Nauczy polegać na sobie nawzajem. Ponadto da wam dużo radości niezależnie czy jesteście ze sobą 1 rok czy 20 lat. Zobacz przykładowe ćwiczenia które możecie wykonywać w parach proponowane przez Annę Lewandowską: https://www.youtube.com/watch?v=B18-fihH36I

Przeczytaj o treningu bootcamp i metodyce wojskowego treningu fizycznego, który stosujemy na naszych turnusach SFbootcamp https://sfbootcamp.pl/trening-bootcamp/

Podsumowując, wspólny trening z drugą połową to nie tylko aspekt fitness ale też odkrywanie siebie nawzajem na nowo. Daje to dużo radości oraz redukuje stres. Wspólnie spędzony czas na naszym obozie bootcamp będzie dla Was niezapomnianą przygodą. Zapraszamy.

Ten bootcamp organizujemy zarówno w wersji tygodniowej (od poniedziałku do piątku) jak i weekendowej (od piątku wieczorem do niedzieli wieczorem)

Cena za bootcamp tygodniowy – 2500 PLN od osoby.

Cena za bootcamp weekendowy – 1500 PLN od osoby.