Bootcamp Górski

Bootcamp górski to bootcamp tematyczny. W tej formule bootcampu nie ma ćwiczeń przekrojowych ani żadnych innych. Po prostu wybieramy góry i jedziemy. W trakcie służby w wojskach specjalnych wielokilometrowe marsze górskie często były naszą codziennością i wiemy jak potrafią one kształtować charakter i wytrzymałość fizyczną oraz jak zmuszają do przekraczania własnych ograniczeń. Ponadto kochamy góry. W tej wersji bootcampu nie jesteśmy instruktorami ani przewodnikami górskimi ale uczestnikami tak jak Wy. Pakujemy plecaki i idziemy razem w góry ramię w ramię.

Chodzenie po górach jest doskonałą formą aktywności fizycznej. Wzmacnia zarówno wytrzymałość siłową jak i wydolność układu sercowo – naczyniowego. Jest to świetny trening nóg, balansu i koordynacji (zwłaszcza na bardziej wymagających trasach). Dowiedz się więcej o zaletach treningu górskiego czy też po prostu wędrowania po górach tutaj: https://www.magazynbieganie.pl/jak-i-po-co-trenowac-w-gorach/

Z naszego doświadczenia wiemy jak dobrym i wymagającym treningiem jest aktywność górska. Wielokilometrowe marsze w górach w trakcie służby były istotną częścią naszego treningu. Nie przez przypadek selekcje do większości jednostek specjalnych świata odbywają się właśnie w górach. Jest powiedzenie, że tylko w górach można sprawdzić sprawność i charakter człowieka. O nas i naszym doświadczeniu wojskowym, a także jak przenosimy to doświadczenie do naszej koncepcji treningu bootcamp, możesz przeczytać tutaj: https://sfbootcamp.pl/sfbootcamp/

Oczywiście bootcamp górski, czyli wspólne wędrowanie po górach, to nie selekcja. Oprócz aspektu fizycznego ważny jest tu aspekt radości i satysfakcji po prostu z wędrowania po górach oraz wspólnie spędzonego czasu. 

Ten bootcamp organizujemy zarówno w wersji tygodniowej (od poniedziałku do piątku) jak i weekendowej (od piątku wieczorem do niedzieli wieczorem). Maksymalna liczba uczestników to 6 osób. 

Cena za górski bootcamp tygodniowy – 2500 PLN.

Cena za górski bootcamp weekendowy – 1500 PLN.