Kobiety i mężczyźni po ukończeniu 18 roku życia, którzy nie mają przeciwskazań zdrowotnych do podjęcia zwiększonego wysiłku fizycznego. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zakosztować treningu innego niż te oferowane przez siłownie i kluby fitness. Zarówno osoby sprawne fizycznie jak i osoby które mają gorszą kondycję czy nadwagę. Walka z nadwaga jest jednym z celów naszych turnusów odchudzająco – kondycyjnych.

Tak. Oczywiście! Nasze obozy są właśnie dla Ciebie. Treningi są dobrane indywidualnie do Twojej sprawności fizycznej. Na początku przeprowadzamy test sprawności, który pomaga nam podzielić uczestników na grupy o podobnej sprawności fizycznej. Następnie dla każdej grupy dobieramy odpowiedni trening. Właśnie dlatego w jednym turnusie może wziąć udział maksymalnie 6 osób, byśmy mogli mieć czas dla każdego, dobrać spersonalizowany trening, a Ty żebyś czuł się komfortowo.

Treningi odbywają się niezależnie od pogody, a więc nawet jeśli pada deszcz lub śnieg, jest zimno i nieprzyjemnie. To część hartowania ducha i pokonywania własnych ograniczeń. Jedynie skrajne warunki pogodowe, stwarzające niebezpieczeństwo dla zdrowia, mogą spowodować, że dany trening się nie odbędzie.

Właśnie dlatego jest sens. Trening dobierzemy tak, że zarówno dasz radę, jak i będziesz miał ogromną satysfakcję z treningu. W treningu nie chodzi o to, żeby złamać uczestnika, ale żeby go rozwinąć. Dać mu wiarę w siebie i własne możliwości. Właśnie takie podejście stosujemy na obozach SFbootcamp. To nie znaczy, że podczas treningów będzie łatwo i przyjemnie. Satysfakcji nigdy nie czerpie się z tego co łatwe i przyjemne, ale z tego co wymaga wysiłku i dyscypliny. Takie podejście owocuje przekraczaniem własnych ograniczeń i odkrywaniem własnych możliwości. Treningi mogą być dla Ciebie ciężkie, ale nie niemożliwe do wykonania.

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą obozów treningowych bootcamp: Oferta obozy treningowe

Tu przeczytasz więcej o ogólnej koncepcji treningu bootcamp: https://fit.poradnikzdrowie.pl/treningi/treningi-ogolnorozwojowe/boot-camp-fitness-co-jest-i-na-czym-polega-aa-wQcr-4Xa2-BycD.html

Jeśli masz inne pytania po prostu napisz do nas na kontakt@sfbootcamp.pl