Kobiety i mężczyźni po ukończeniu 18 roku życia, którzy nie mają przeciwskazań zdrowotnych do podjęcia zwiększonego wysiłku fizycznego. Zapraszamy wszystkich którzy chcą zakosztować treningu innego niż te oferowane przez siłownie i kluby fitness. Zarówno osoby sprawne fizycznie jak i osoby które mają gorszą kondycję czy nadwagę. Walka z nadwaga jest jednym z celów naszych turnusów odchudzająco – kondycyjnych.

Tak. Oczywiście! Nasze obozy są właśnie dla Ciebie. Treningi są dobrane indywidualnie do Twojej sprawności fizycznej. Na początku przeprowadzamy test sprawności, który pomaga nam podzielić uczestników na grupy o podobnej sprawności fizycznej. Następnie dla każdej grupy dobieramy odpowiedni trening. Właśnie dlatego w jednym turnusie może wziąć udział maksymalnie 16 osób byśmy mogli mieć czas dla każdego, dobrać spersonalizowany trening a Ty żebyś mógł się czuć komfortowo.

Treningi odbywają się niezależnie od pogody a więc nawet jeśli pada deszcz lub śnieg, jest zimno i nieprzyjemnie. To część hartowania ducha i pokonywania własnych ograniczeń. Jedynie skrajne warunki pogodowe, stwarzające niebezpieczeństwo dla zdrowia mogą spowodować, że dany trening się nie odbędzie.

Właśnie dlatego jest sens. Nie bój się że nie dasz rady. Trening dobierzemy tak, że zarówno dasz radę i jak i będziesz miał ogromną satysfakcję z treningu i z pokonywania własnych ograniczeń. W treningu nie chodzi o to żeby złamać uczestnika ale żeby go rozwinąć, dać mu wiarę w siebie i żeby uwierzył we własne możliwości. Właśnie takie podejście stosujemy na obozach SFbootcamp. To nie znaczy że podczas treningów będzie łatwo i przyjemnie, gdyż satysfakcji nigdy nie czerpie się z tego co łatwe i przyjemne, ale z tego co wymaga wysiłku i dyscypliny, ale owocuje przekraczaniem własnych ograniczeń i odkrywaniem własnych możliwości. Treningi mogą być dla Ciebie ciężkie ale nie niemożliwe do wykonania.

Jeśli masz inne pytania po prostu napisz do nas na kontakt@sfbootcamp.pl