Nie każdy człowiek może być żołnierzem. Nie każdy człowiek chce być żołnierzem. Ale każdy człowiek może teraz skorzystać z najlepszych wojskowych metod treningowych, aby poprawić swoje życie w wielu aspektach. Właśnie to oferujemy Tobie na naszych turnusach odchudzająco – kondycyjnych SFbootcamp.

Bootcampy, bardzo popularne na zachodzie, zyskują coraz więcej zwolenników w Polsce. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy na słowo bootcamp reaguje „bootcamp co to” to przeczytaj dalej. Słowo „bootcamp” oznacza szkolenie podstawowe żołnierzy. Ma ono na celu transformację osoby cywilnej w żołnierza – zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Jest to bardzo intensywny trening fizyczny i mentalny. SFbootcamp jest naszą nazwą własną, która nawiązuje do tej koncepcji. Słowa SF podchodzą od ang. Special Forces, w j. polskim Wojska Specjalne, ze względu na służbę członków naszego zespołu w polskich i zagranicznych jednostkach specjalnych.

SFbootcamp to turnusy odchudzające i kondycyjne oparte na metodach treningowych najlepszych jednostek specjalnych świata.

Trening bootcamp na naszych turnusach jest treningiem przekrojowym typu cross, opartym na metodyce wszechstronnego wojskowego treningu fizycznego. Rozwija on wszystkie elementy sprawności fizycznej. Zobacz przykładowy test sprawności fizycznej Armii amerykańskiej https://www.youtube.com/watch?v=RnVTW1Lh7zk

Jesteśmy grupą byłych żołnierzy jednostek specjalnych polskich i zagranicznych. Te metody, które stosowaliśmy podczas wielu lat służby, będąc samemu szkolonym a potem szkoląc innych żołnierzy, oferujemy teraz Tobie na turnusach SFbootcamp.  Dzięki temu możesz zrzucić wagę, poprawić kondycję, nauczyć się motywacji oraz przekroczyć własne ograniczenia. Krótko mówiąc, z nami sam możesz rozpocząć transformację swojego życia w tych aspektach w których chcesz je zmienić.

W tym momencie nie stosujemy podejścia masowego tylko podejście elitarne. Dlatego liczba osób na turnusie wynosi od 4 do maksymalnie 6. Pozwala nam to na indywidualne podejście do uczestników. Tobie zaś zapewnia komfort treningu w małej, kameralnej grupie.

SFbootcamp to nie tylko obozy odchudzające. Jeśli Twoim celem nie jest zrzucenie wagi a poprawienie kondycji i ogólnej sprawności fizycznej lub oderwanie się od codziennych zajęć i zresetowanie umysłu poprzez intensywny trening fizyczny w pięknym miejscu nasze obozy są również dla Ciebie.

Oprócz wielu kwalifikacji wojskowych, wyniesionych ze służby wojskowej, członkowie naszego zespołu posiadają również kwalifikacje m.in. instruktora Cross Training, trenera personalnego, instruktora fitness czy negocjatora. Ten zestaw kompetencji powoduje, że na turnusach SFbootcamp możesz liczyć nie tylko na solidny wysiłek fizyczny, oparty na nowoczesnych i unikalnych metodach treningowych, ale także na wsparcie emocjonalne jeśli takiego potrzebujesz.

Nasze treningi są dostosowane do Twoich możliwości. Nie obawiaj się że nie podołasz. Indywidualnie dostosowany trening i nasze wsparcie sprawi że podołasz i uwierzysz w siebie. W nowoczesnym szkoleniu wojskowym nie chodzi o to by złamać żołnierza, ale żeby go rozwinąć. Wzmocnić jego możliwości i sprawić by uwierzył w siebie. Właśnie to oferujemy Tobie na naszych turnusach SFbootcamp: rozwój, wiarę w siebie i przemianę. Przeczytaj więcej o treningu bootcamp: https://sfbootcamp.pl/trening-bootcamp/

W naszej wojskowej karierze pomogliśmy wielu żołnierzom osiągnąć cele do jakich dążyli. Pomożemy i Tobie.