Nie każdy człowiek może być żołnierzem. Nie każdy człowiek chce być żołnierzem. Ale każdy człowiek może teraz skorzystać z najlepszych wojskowych metod treningowych, aby poprawić swoje życie w wielu aspektach. Właśnie to oferujemy Tobie na naszych turnusach odchudzająco – kondycyjnych SFbootcamp.

Słowo „bootcamp” oznacza szkolenie podstawowe żołnierzy, które ma na celu transformację osoby cywilnej w żołnierza – zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Jest to bardzo intensywny trening fizyczny i mentalny. SFbootcamp jest naszą nazwą własną, która nawiązuje do tej koncepcji. Słowa SF podchodzą od ang. Special Forces, w j. polskim Wojska Specjalne, ze względu na służbę członków naszego zespołu w polskich i zagranicznych wojskach specjalnych.

SFbootcamp to turnusy odchudzające i kondycyjne oparte na metodach treningowych najlepszych jednostek specjalnych świata. Te metody, które stosowaliśmy podczas wielu lat służby, będąc samemu szkolonym a potem szkoląc innych żołnierzy, oferujemy teraz Tobie na turnusach SFbootcamp byś mógł zrzucić wagę, poprawić kondycję, nauczyć się motywacji oraz przekroczyć własne ograniczenia. Krótko mówiąc, byś z nami mógł rozpocząć Transformację swojego życia w tych aspektach w których chcesz je zmienić.

SFbootcamp to nie tylko obozy odchudzające. Jeśli Twoim celem nie jest zrzucenie wagi a poprawienie kondycji i ogólnej sprawności fizycznej lub oderwanie się od codziennych zajęć i zresetowanie umysłu poprzez intensywny trening fizyczny w pięknym miejscu nasze obozy są również dla Ciebie.

Oprócz wielu kwalifikacji wojskowych, wyniesionych ze służby wojskowej, członkowie naszego zespołu posiadają również kwalifikacje cywilne m.in. instruktora Cross Training, trenera personalnego, instruktora fitness, psychologa czy negocjatora. Ten zestaw kompetencji powoduje, że na turnusach SFbootcamp możesz liczyć nie tylko na solidny wysiłek fizyczny, oparty na nowoczesnych i unikalnych metodach treningowych, ale także na wsparcie emocjonalne i psychologiczne jeśli takiego potrzebujesz. Gwarantuje to obecność psychologa w naszym zespole.

Nasze treningi są dostosowane do Twoich możliwości. Nie obawiaj się że nie podołasz. Indywidualnie dostosowany trening i nasze wsparcie sprawi że podołasz i uwierzysz w siebie. W nowoczesnym szkoleniu wojskowym nie chodzi o to by złamać żołnierza, ale żeby go rozwinąć, wzmocnić jego możliwości i sprawić by uwierzył w siebie – właśnie to oferujemy Tobie na naszych turnusach SFbootcamp: rozwój, wiarę w siebie i przemianę.

W naszej wojskowej karierze pomogliśmy wielu żołnierzom osiągnąć cele do jakich dążyli. Pomożemy i Tobie.

W celu zapewnienia najwyższej jakości treningu, indywidualnego podejścia instruktorów oraz wsparcia emocjonalnego liczba uczestników jednego turnusu wynosi maksymalnie  4 osoby.