Bootcamp Po 40-tce

Ten bootcamp jest skierowany do osób 40+. Bootcamp – trening po 40-tce jest dla nas szczególnie ważny ponieważ wiele osób 40+ zaniedbuje swoją sprawność fizyczną. Niestety powszechne jest przekonanie, że są za starzy na trening. Nic bardziej mylnego. Jeśli zrobiłeś karierę, założyłeś firmę, wychowałeś dzieci, ale odbyło się to kosztem Twojego zdrowia i zaniedbania sprawności fizycznej to czas byś znów zadbał o siebie. Natomiast jeśli nigdy w swoim życiu nie ćwiczyłeś, a jesteś 40+, to najwyższy czas zacząć. Nigdy nie jest za późno a wręcz jest to konieczne byś wprowadził aktywność fizyczną do swojego życia. Pokażemy Ci jak trenować stosownie do Twojego wieku i sprawności fizycznej. Zrób pierwszy krok a potem następne będą już łatwiejsze. Pokażemy Ci że 40 to drugie 30 a 50 to drugie 40.

Poczytaj o naszej koncepcji treningu po 40-tce https://sfbootcamp.pl/trening-po-40-tce/

Najnowsze badania pokazują że właśnie w wieku 40+ trening fizyczny jest nie tylko możliwy ale konieczny. Aktywność fizyczna po 40-tce jest uniwersalnym lekiem w profilaktyce i leczeniu chorób istotnie związanych z wiekiem. Badania prowadzone w Wielkiej Brytanii przez 18 lat na grupie 64000 osób powyżej 40 roku życia wykazały, że 150 minut aktywności fizycznej tygodniowo zmniejsza ryzyko zachorowania na nowotwór o 21% , a na choroby układu krążenia o 41% – https://www.bbc.com/news/health-38560616

Dane te jasno pokazują, że warto zadbać o siebie zwłaszcza w drugiej połowie życia. Jeśli więc jesteś 40+ zacznij o siebie dbać. Na naszym turnusie SFbootcamp odzyskasz drugą młodość. Wystarczy tylko trochę motywacji i samozaparcia. Zrób pierwszy krok a każdy następny będzie już łatwiejszy.

Ten bootcamp jest możliwy zarówno w wersji tygodniowej (od poniedziałku do piątku) jak i weekendowej (od piątku wieczorem do niedzieli wieczorem).

Maksymalna liczba uczestników – 6 osób.

Cena za bootcamp tygodniowy – 2500 PLN.

Cena za bootcamp weekendowy – 1500 PLN.