Turnusy SFbootcamp to obozy odchudzająco-kondycyjne. Z tego powodu dieta musi być tak dobrana by z jednej strony wspomagać redukcję wagi a jednocześnie dawać wystarczająco energii do intensywnych ćwiczeń fizycznych. Jeśli twoim celem nie jest zrzucenie wagi a poprawa swojej kondycji czy sprawdzenie siebie na turnusie SFbootcamp wtedy możesz spożywać dowolne posiłki zgodne z Twoim stylem żywienia.

Utrata wagi jest niejako skutkiem ubocznym naszych obozów. Najważniejsze jest to, że nauczymy Cię jak trenować i jak znaleźć motywację do treningu. Realistycznie, w zależności od osoby, możesz liczyć na utratę wagi rzędu 1-3 kg w trakcie jednego turnusu. Jest to kwestia indywidualna. Ale jest to początek procesu, który będziesz prowadził dalej. Oczywiście po zakończeniu turnusu wciąż możesz pozostać z nami w kontakcie. Będziemy Cię wspierać w zakresie planów treningowych, diety, suplementacji czy innych celów które sobie wyznaczysz.

Częścią diety na naszych turnusach SFbootcamp są najlepsze na świecie organiczne suplementy na bazie roślinnej i z jagód Acai australijskiej firmy Amazonia, której wyłącznym dystrybutorem na Polskę jest współpracująca z nami firma Biofitness Superfoods Australia.